Zwykli ludzie o niezwykłych talentach: Adam Szostek – z deską przez świat

Czy da się przejechać na deskorolce 1000 km wybrzeża Malezji i czy ma to sens? Jak na desce radzą sobie buddyjscy mnisi z Nepalu? Jak otrzymać kilka kilometrów Chińskiego Muru na własność i co można robić przez tydzień w rosyjskim pociągu? I najważniejsze – czy przy pomocy zajawki na deskę można zmieniać świat na lepsze? O świecie z perspektywy 4 kółek opowie Adam Szostek. Spotkanie już 3 marca o godz. 11:00!

 

Więcej o naszym gościu

Od najmłodszych lat nosi go po świecie. Zaczęło się od podróżniczych albumów i jeżdżenia autostopem po Europie… a potem, Bliski Wschód, Indie, Chiny. W trasie najczęściej towarzyszyła mu deskorolka i dzięki niej miał okazję poznać wielu młodych ludzi i ich historie. Obecnie coraz częściej angażuje się w wolontariaty, promujące sporty ekstremalne w rejonach objętych konfliktem lub problemami społecznymi, pokazując, że pomoc ma wiele twarzy, a sport pozwala uciec na chwilę od problemów.

Dla kogo?

Po dawkę inspiracji i pozytywnej energii zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Jak zapisać się na spotkanie?
  • mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl
  • w zakładce warsztaty KLIK

 

Data: 20 lutego, 2020 Wyświetlenia: 484