Zatoka Talentów – odkryj swój potencjał na Dolnym Mieście!

Centrum Rozwoju Talentów łączy siły z Inkubatorem Sąsiedzkiej Energii! Uwielbiamy taką współpracę! ISE działa na Dolnym Mieście, aktywizując i wspierając jego mieszkańców w wielu aspektach. W ramach wsparcia oferują m.in. porady prawne i zawodowe, współpracę z mieszkańcami, a także pomoc związaną z problemami dotyczącymi dzielnicy (przeczytaj więcej). Chcieliśmy wziąć udział w tej inicjatywie, zaproponowaliśmy więc zorganizowanie warsztatów pt.: Zatoka talentów – odkryj swój potencjał.

Nie jesteś z Dolnego Miasta, ale chcesz uczestniczyć w wydarzeniu? Nie ma problemu! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odkryć swój potencjał i rozwijać go w życiu prywatnym i zawodowym. Wydarzenie odbędzie się 12 września, w godzinach 11:00-14:00 w siedzibie ISE (ul. Reduta Wyskok 2, Gdańsk).

Zatoka talentów to trzygodzinne spotkanie przeznaczone dla osób dorosłych. Składa się z dwóch część – teoretyczno-warsztatowej oraz gry, zaprojektowanej specjalnie na potrzeby zajęć. Całość prowadzona jest w oparciu o teorię CliftonStrengths, szerzej znaną jako teoria talentów Gallupa. Będąc uczestnikiem warsztatów poznasz 34 talenty oraz zidentyfikujesz swoje top 5! Zapraszamy!

Warsztaty poprowadzi Agata Jakowlew-Dąbrowska – psycholog, trener rozwoju osobistego i doradca zawodowy z 12-letnim doświadczeniem.

Zajrzyj na nasze wydarzenie: FACEBOOK

Zgłoszenia: Uwaga, obowiązuje limit miejsc – 10 osób! Rezerwacji można dokonać kontaktując się bezpośrednio z ISE:

Data: 27 sierpnia, 2019 Wyświetlenia: 519