Wrześniowe warsztaty dla dorosłych

Wracamy z comiesięcznym cyklem warsztatów! Ponownie zapraszamy Was do skorzystania z oferty spotkań ze specjalistami z różnych branż. Na wrzesień zaplanowaliśmy trzy takie wydarzenia. Udział w spotkaniach jest oczywiście darmowy. Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe zainteresowane tematami, bez względu na obecną sytuację zawodową. Każdy znajdzie coś dla siebie! :) Pamiętajcie o konieczności wcześniejszego zapisu – informacja znajduje się na samym dole!

 

📆 6 września
▶️ 12:00 – 15:30

Spotkanie z aktorką filmową i teatralną – Karoliną Honcherą, która poprowadzi warsztaty Drama – kreatywny sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą. Dowiesz się na nim jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. To jedne z Waszych ulubionych warsztatów, dziękujemy!

 

📆 11 września
▶️ 12:00 – 16:00

Tego dnia obędzie się spotkanie z artystą Ryszardem Kowalewskim, którego pasją jest także wspinaczka wysokogórska. Tym razem nie będzie jednak opowiadał o sztuce, a o motywacji. Zapraszamy więc wszystkich niezmotywowanych (i nie tylko!) na warsztaty Mój indywidualny Everest – jak rozwijać własne pasje i osiągać cele.

 

📆 12 września
▶️ 12:00 – 16:00

W czwartek, 12 września  odbędzie się spotkanie z Damianem Orłem z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Warsztaty Pomorski rynek pracy – jak rekrutują pracodawcy jest potężną dawką wiedzy o tym, co obecnie dzieje się na naszym rynku, ale także w jaki sposób firmy pozyskują nowych pracowników. Zapraszamy!

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać:

  • telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30,
  • mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl
  • przez naszego FACEBOOKA.
Data: 28 sierpnia, 2019 Wyświetlenia: 884