Witaj na nowej stronie Centrum Rozwoju Talentów!

Witaj!

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza nowa strona! Chcieliśmy stworzyć dla Ciebie miejsce, w którym kompleksowo skorzystasz z naszych usług. W tym celu prosimy Cię o założenie konta użytkownika. Dzięki temu, z Twojego prywatnego panelu, uzyskasz podgląd na bieżącą pracę Centrum, znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje i skontaktujesz się z nami. Od teraz wszystko, co jest Ci potrzebne, znajdziesz w jednym miejscu!

Specjalnie dla Ciebie uprościliśmy kilka kluczowych funkcji. Teraz bez problemu zapiszesz się na spotkanie indywidualne do doradcy zawodowego – wystarczy, że wejdziesz w zakładkę wizyty i wybierzesz odpowiedni termin oraz godzinę. Bez zbędnego klikania, wszystko w prosty i przyjemny sposób. Na podobnej zasadzie stworzyliśmy także zapisy na warsztaty. Teraz do Twojej dyspozycji jest przejrzysty kalendarz z naniesionymi wydarzeniami. Dwa kliknięcia i zrobione! Od razu zobaczysz kto prowadzi wybrane przez Ciebie wydarzenie i jaki jest limit miejsc.

Zwróć także uwagę na nasze aktualności. Znajdziesz tam nie tylko ogłoszenia dotyczące spotkań i warsztatów. Postaramy się umieszczać w tej sekcji także artykuły dotyczące doradztwa zawodowego i zarządzania zasobami ludzkimi, głównie z obszaru rekrutacji, bo wiemy, że ta widza jest dla Ciebie ważna. Artykuły przygotują dla Ciebie nasi specjaliści – pracownicy Centrum z wieloletnim doświadczeniem (o tym dowiesz się więcej klikając na nasze graficzne przedstawienia. Przygotowaliśmy dla Ciebie nasze krótkie biogramy).

Dla dociekliwych przygotowaliśmy podstrony z opisami trzech stref działających w ramach Centrum Rozwoju Talentów – Akademię Kariery, Młodzieżową Krainę Talentów oraz Strefę Rozwoju Osobistego. W tym miejscu dowiesz się więcej o naszej misji. Będziemy tam na bieżąco aktualizować dla Ciebie treści. Tak, żeby wszystko czego potrzebujesz było w zasięgu Twojej ręki.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas – 58 500 56 30 lub napisz – informacja@centrumtalentow.pl

Data: 20 sierpnia, 2018 Wyświetlenia: 979