Webinarium: Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz firmę

Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę

To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości. Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start.

Prowadząca

Renata Dankowska – Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., członek Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej, doradca zawodowy, informatyk-programista oraz menadżer współpracujący z różnymi typami instytucji. Koordynotor i opiekun merytoryczny wielu projektów, w tym projektów unijnych EFS POKL i POiG. Szkoleniowiec prowadzący m.in. warsztaty z zakładania i prowadzenia własnego biznesu. Ponadto na stałe współpracuje z Centrum Rozwoju Talentów.

Gościem webinaru będzie Izabela Łuszczewska – specjalista ds. Programów Rynku Pracy w Gdańskim Urzędzie Pracy. Postara się odpowiedzieć na pytania związane z otrzymaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w GUP.

Kiedy

18 maja w godz. 13:00-16:00

Jak się zapisać

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą evenea.pl – link do rejestracji

Link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania na platformie Zoom, zostanie wysłany co najmniej dzień przed planowaną datą wydarzenia. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzeniem folderu SPAM lub kontakt z nami.

Data: 15 maja, 2021 Wyświetlenia: 364