Warsztaty ze specjalistami – listopad

Przedstawiamy listopadowy rozkład warsztatów dla dorosłych:

Pomorski rynek pracy – jak rekrutują pracodawcy?

📆 19 listopada, 12:00 – 16:00

te warsztaty są dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany lokalnym rynkiem pracy lub chciałbyś dowiedzieć się, jak znaleźć na nim zatrudnienie. Spotkanie skierowane jest do osób bezrobotnych oraz tych, którzy chcą zaktualizować swoją wiedzę. Warsztaty poprowadzi Damian Orzeł z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Damian Orzeł – absolwent filozofii UG oraz licznych studiów podyplomowych, m.in. z zakresu doradztwa zawodowego. Obecnie Koordynator ds. szkolnictwa w Dziale Inwestycji Strefowych Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Sp. z o.o. Doświadczony trener i organizator szkoleń. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Specjalista ds. HR. Prowadzi kursy i szkolenia zakresu tzw. umiejętności miękkich, coachingu biznesowego, zarządzania projektami oraz sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta. Do jego klientów szkoleniowych należały m.in. takie firmy jak: Siemens, Orange, Saur Neptun Gdańsk, TZMO, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.

 

Wizaż – atrakcyjny wygląd, lepsze samopoczucie

📆 21 listopada, 12:00 – 16:00

to warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego, jak dobrze wyglądać zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień . Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie kolorów, doboru makijażu i fryzury. Warsztaty poprowadzi stylistka Hanna Duda-Zacharewicz.

Hanna Duda-Zacharewicz – stylistka, wizażystka, a także charakteryzatorka filmowa i telewizyjna. Jej wieloletnie doświadczenie to między innymi: festiwale sopockie, Wybory Miss Polonia w Operze Leśnej, filmy i spektakle teatralne.  Autorka i prowadząca cykl dla kobiet ,,Kino na obcasach” sieci kin Multikino w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Autorka artykułów poświęconych stylizacji publikowanych m.in. w “Dzienniku Bałtyckim”, „W dobrym stylu”, „Echo Miasta”, magazynie „Prestiż”. Obecnie stylista w galerii handlowej Klif oraz wykładowczyni w Beauty Art. w Gdańsku.

 

Drama – kreatywny sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą

📆 25 listopada, 12:00 – 16:00

to warsztaty, podczas których dowiesz się, jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. Nauczysz się, jak prezentować się w sytuacjach biznesowych oraz co zrobić, aby było to łatwiejsze. Warsztaty poprowadzi aktorka Karolina Honchera.

Karolina Honchera – absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma około 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

 

DNA motywacji

📆 25 listopada, 14:00 – 17:00

Każdy z nas ma inne cele, potrzeby, oczekiwania oraz wartości. Każdego z nas motywuje coś innego. Jeżeli chcesz poznać swój indywidualny kod motywacji oraz otrzymać wskazówki, jak zarządzać swoją motywacją, skutecznie działać i osiągać cele – to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Warsztaty poprowadzi Agata Jakowlew-Dąbrowska – doradca zawodowy w CRT.

Agata Jakowlew-Dąbrowska – doradca zawodowy, psycholog, trener rozwoju osobistego z 12- letnim doświadczeniem. Z wykształcenia psycholog i menadżer personalny. Ukończyła szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu rekrutacji, selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego. Zajmuje się doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, badania potrzeb szkoleniowych, autoprezentacji, sztuki motywacji i zarządzania zmianą.

 

Udział we wszystkich warsztatach jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać:

  • poprzez kalendarz warsztatów: TUTAJ
  • mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl
  • przez naszego FACEBOOKA.
Data: 06 listopada, 2019 Wyświetlenia: 629