Wakacje ze specjalistami – warsztaty dla dorosłych

📆 28 czerwca
▶️ 12:00-16:00

Jak skutecznie zaprezentować się przed pracodawcą to warsztaty prowadzone przez Karolinę Honcherę – aktorkę filmowa i teatralną. Wybierz je, jeśli chcesz dowiedzieć się jak emocje wpływają na proces skutecznej komunikacji. Na warsztacie stworzysz postawę autentyczności i szczerości, która pomoże Ci w kontaktach z potencjalnym pracodawcą.

📆 5 lipca
▶️ 12:00-15:30

Nowoczesne metody rekrutacji na rynku pracy to warsztaty, które poprowadzi Damian Orzeł z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na spotkaniu poszerzysz swoją wiedzę w obszarze rynku pracy oraz zdobędziesz informacje o tym, na co zwrócić uwagę i jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego. Interesuje Cię długofalowe planowanie kariery, obszary rozwoju regionu oraz prognozy dotyczące naszego rynku pracy? Zapisz się!

 

📆 8 lipca
▶️ 12:00-16:00

Kreowanie wizerunku to spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego jak dobrze wyglądać w sytuacjach biznesowych, i nie tylko. Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie kolorów, doboru makijażu i fryzury. Zapraszamy także Panów! Spotkanie poprowadzi stylistka Hanna Duda-Zacharewicz.

 

📆 9 lipca
▶️ 12:00-16:00

Relaksacja sztuką – jak wyrażać emocje za pomocą technik malarskich  to propozycja dla Ciebie, jeśli czujesz, że musisz odpocząć, zlikwidować stres oraz masz ochotę w miłym i kameralnym gronie zagłębić się w tajniki sztuki (nie wymagamy talentu plastycznego!) :) Warsztaty poprowadzi artysta Ryszard Kowalewski.

 

Wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl lub naszego FACEBOOKA.

Data: 28 maja, 2019 Wyświetlenia: 868