W świecie VUCA: Zmiany, szanse i możliwości na rynku pracy – panel dla doradców zawodowych

Nie odpuszczamy i ruszamy z kolejną nową propozycją przygotowaną na 2021 rok! Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego rozpoczynamy cykl paneli z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie.

Podczas spotkań poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy –  z drugiej strony – może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.

Rynek pracy w świecie VUCA

Pierwszy panel dyskusyjny pt. Rynek pracy w świecie VUCA odbędzie się 25 lutego 2021 roku w godz. 13:30 – 15:00 w formie online i jest skierowany do doradców zawodowych. 

Ekspertem z zakresu rynku pracy będzie:

Damian Orzeł - ekspert w dziedzinie edukacji i rynku pracyDamian Orzeł – doradca zawodowy, ekspert w dziedzinie edukacji z doświadczeniem w pracy nauczyciela wiedzy o społeczeństwie, etyki, filozofii. Od lat związany z edukacją i rynkiem pracy. Obecnie wspiera przedsiębiorców w pozyskiwaniu kadr poprzez łączenie ich ze światem edukacji i nauki. Współautor Przystanku Praca – Sopockiego Modelu Doradztwa Zawodowego. Trener biznesu oraz umiejętności interpersonalnych. Prowadzi kursy i szkolenia dla uczniów, nauczycieli, doradców zawodowych, osób bezrobotnych m.in. w Centrum Rozwoju Talentów w Gdańsku. Od września 2020 łączy rolę nauczyciela – doradcy zawodowego w II LO w Sopocie ze stanowiskiem koordynatora ds. szkolnictwa w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Urszula Stachowiak oraz Anna Kwiecińska

Zapisy

Panel skierowany jest do doradców zawodowych. Rejestracji na spotkanie można dokonać za pomocą portalu konfeo.com – link

Link do platformy zoom.pl, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkań, wyślemy co najmniej dzień przed planowaną datą spotkania.

Data: 15 lutego, 2021 Wyświetlenia: 429