W lutym postaw na rozwój osobisty!

Centrum, wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, reaktywuje cykl Miesiąc ze specjalistą! Na luty zaplanowaliśmy trzy wydarzenia.

12 II (wtorek), godzina 12:00-16:00

Na pierwszy ogień idzie znany i lubiany warsztat “Jak nas widzą, tak nas piszą“, który poprowadzi  specjalistka ds. wizerunku Hanna Duda-Zacharewicz. Wybierz go, jeśli: chcesz zgłębić tajniki makijażu i dobrego wyglądu na każdy dzień, czujesz, że musisz odnaleźć własny styl, ale nie do końca wiesz jak to zrobić, zależy Ci na zbudowaniu poczucia pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

13 II (środa), godzina 12:00-16:00

Druga propozycja to zmodyfikowana, specjalnie dla Was, wersja warsztatu “Mój portret” – teraz pod nową nazwą “Relaksacja sztuką – jak wyrażać swoje emocje za pomocą technik malarskich” z malarzem Ryszardem Kowalewskim. Wybierz ten warsztat, jeśli: czujesz, że musisz odpocząć i zlikwidować stres, masz ochotę w miłym i kameralnym gronie zagłębić się w tajniki sztuki (nie wymagamy talentu plastycznego!) :)

14 II (czwartek), godzina 9:00-15:00

Nasza ostatnia propozycja na luty, to całkowita nowość – zapraszamy na warsztat “Nowoczesne sposoby rekrutacji“. Do współpracy zaprosiliśmy przedstawiciela firmy Alexander Mann Solutions – firmy, zajmującej się rekrutacją pracowników na całym świecie! Warsztat poprowadzi Monika Bochenko. Zapisz się na ten warsztat, jeśli: chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny „od kuchni”; potrzebujesz wsparcia w zakresie  procesu rekrutacji.

Wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl, przez KALENDARZ lub naszego FACEBOOKA.

Data: 06 lutego, 2019 Wyświetlenia: 695