Talent w Roli Głównej – Maciej “Gleba” Florek!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Talent w Roli Głównej, które odbędzie się 30 października o godz. 11:00. Kto będzie naszym gościem? Maciej „Gleba” Florek – tancerz i choreograf, zwycięzca 1. edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, a później jego juror. Podczas spotkania opowie o swojej pasji i o tym, co pozwoliło mu ją rozwijać. Podzieli się wskazówkami, dzięki którym warto polubić swój talent i nad nim pracować. Zapraszamy zarówno młodzież, jak i dorosłych!

Więcej o naszym gościu

Twórca wielu prestiżowych tanecznych i teatralnych wydarzeń. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich na czterech kontynentach, między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Ponadto współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, “Storma” Rybickiego.

W Polsce układał choreografie do spektakli, koncertów, teledysków, reklam, sesji zdjęciowych oraz filmów.  Rozpoczynał swoja taneczną karierę od stylów ulicznych. Był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Współtworzył i występował w pierwszym polskim hip-hopowym projekcie teatralnym 12 Ławek. Był współtwórcą i wykładowcą BRUK – Summer Street Festival. Prowadzi warsztaty taneczne łącząc techniki tańca nowoczesnego z tańcem  współczesnym. Ponadto jest instruktorem Bungee Dance.

Jak zapisać się na spotkanie?

  • telefoniczne, pod numerem 58 500 56 30
  • mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl
  • w zakładce warsztaty

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Data: 16 października, 2019 Wyświetlenia: 450