Sprawdź się w escape roomie!

Pamiętasz nasz projekt TalentRoom? Ruszamy ponownie! Tym razem widzimy się 18 lipca, w godzinach 15:00-17:30, jak zwykle w Centrum Rozwoju Talentów (Al. Grunwaldzka 472D). Ilość miejsc jest mocno ograniczona. Do TalentRoomu może wejść maksymalnie 6 osób.

Zapisy 📥 mailowo na informacja@centrumtalentow.pl lub📱 telefonicznie, pod 58 500 56 30. Zobacz nasze wydarzenie na Facebooku KLIK

Poniżej szczegółowa informacja o projekcie ⬇️


Reagując na nowinki ze świata rekrutacji Centrum Rozwoju Talentów stworzyło trzyetapowy projekt o nazwie TalentRoom. Klienci zaczynają od uczestnictwa w krótkim warsztacie z zakresu kompetencji. Następnie zostają zamknięci w pomieszczeniu, w którym wykonują szereg zadań pod czujnym okiem doradczyni zawodowej. Trzecią, najważniejszą z punktu widzenia całego procesu, część stanowi podsumowanie.

Uczestnicy spotykają się w sali warsztatowej, aby omówić wyniki swojej pracy. Dostają feedback dotyczący wykorzystanych podczas zadań kluczowych kompetencji, istotnych z punktu widzenia rynku pracy. Dowiadują się także, jak radzą sobie ze stresem, czy mają zdolności przywódcze, jak współpracują z grupą. Dużą uwagę poświęca się również rolom, jakie przyjęli podczas wykonywania zadań. Podczas wspólnej dyskusji ustalają co może być oceniane podczas wykonywania poszczególnych zadań oraz na co zwrócić uwagę przy prawdziwej rekrutacji tym narzędziem. U uczestników, w sposób naturalny ujawniają się  predyspozycje zawodowe. Osoby posiadające zdolności przywódcze automatycznie w sytuacji stresowej przyjmują postawę lidera. Uwidacznia się także reakcja na stres, spowodowana interakcjami z innymi, presją czasu czy nowym, nieznanym, otoczeniem. Informacje zdobyte podczas warsztatu służą klientom do pracy nad swoimi mocnymi stronami i rozwijaniem kluczowych kompetencji. TalentRoom powstał więc dla osób, które chcą się sprawdzić, odkryć lub potwierdzić swoje mocne strony, a przy tym poznać jedną z niestandardowych metod rekrutacji.

Data: 04 lipca, 2019 Wyświetlenia: 491