Rozmowa kwalifikacyjna – Interview to success

Większość firm i korporacji, publikując ogłoszenia o pracę, wymaga przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Możesz więc, z dużą dozą prawdopodobieństwa, założyć, że Twój poziom znajomości tego języka zostanie sprawdzony przez rekrutera. Bardzo możliwe, że ta perspektywa będzie stresowała Cię jeszcze bardziej, niż proces standardowej rekrutacji w języku polskim. Nie przejmuj się! Nawet jeśli znasz angielski bardzo dobrze, to możesz czuć się niekomfortowo podczas rozmowy – w końcu nie jest to Twój język ojczysty. Rozmowa kwalifikacyjna wyjdzie perfekcyjnie jeśli dobrze się do niej przygotujesz!

Co zrobić żeby zminimalizować stres i zmaksymalizować efekty swoich działań?

Przećwiczyć to! Zastanów się na jakie stanowisko i do jakiej firmy chcesz aplikować. Zapoznaj się także z podstawowymi pytaniami jakie padają na rozmowach w języku angielskim. Przygotuj sobie szkic odpowiedzi – pamiętaj, żeby nawiązywać do swojego doświadczenia i umiejętności. Zyskasz kilka cennych punktów, jeśli wykażesz się znajomością zwyczajów obowiązujących za granicą. Przykład? Gdy rekruter zapyta Cię How are you? nie daj się zwieść! Nie opowiadaj jak minął Ci dzień i co dziś robiłeś. Jedyną dobrą odpowiedzią na to grzecznościowe pytanie jest Fine, thank you, and you? Uważaj także na angielsko brzmiące wyrazy, które wcale nie pochodzą z języka angielskiego.

 

Brzmi skomplikowanie?

Czujesz, że potrzebujesz wsparcia specjalisty w tym zakresie? Zapoznaj się z ofertą nowych warsztatów w Centrum Rozwoju Talentów – Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim – Interview to success. To praktyczne spotkanie w kameralnym gronie pomoże Ci zbudować zestaw umiejętności niezbędnych do rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym oraz pozwoli oswoić się z całym procesem. Dowiesz się jak odbyć rozmowę face to face, przez telefon czy skype – wskażemy na co zwrócić uwagę i czego unikać. Dowiesz się więcej o technikach, które pozwolą mówić Ci składnie i zrozumiale. Będziesz także ćwiczyć odpowiedzi na często zadawane pytania. Postaramy się przybliżyć Ci perspektywę pracodawcy i jego oczekiwania. Dostaniesz także naszą „pigułkę”, czyli zestawienie najważniejszych treści z warsztatów, do których będziesz wracać w dowolnym momencie. To nie koniec! Po spotkaniu umówisz się na indywidualną konsultację ze specjalistą. Odbędziesz na niej symulację rozmowy kwalifikacyjnej na wybrane przez Ciebie stanowisko. Wszystko zupełnie za darmo!

 

Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim – Interview to success
  • Kiedy? 1 sierpnia, 12:00-14:00
  • Gdzie? Centrum Rozwoju Talentów, Al. Grunwaldzka 472D Gdańsk
  • Ilość miejsc: max 10!
  • Zapisy: telefonicznie – 58 500 56 30 lub mailowo – informacja@centrumtalentow.pl

Zajrzyj na naszego Facebooka KLIK

Data: 17 lipca, 2019 Wyświetlenia: 1325