Rekrutacja w świecie VUCA – panel dyskusyjny

Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na trzeci z cyklu panel z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie.

Podczas cyklu poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy –  z drugiej strony – może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.

Rekrutacja w świecie VUCA

Trzeci panel dyskusyjny pt. Rekrutacja w świecie VUCA odbędzie się 26 kwietnia 2021 roku w godz. 16:00 – 17:30 w formie online. 

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak zmieniają się procesy rekrutacyjne, czego obecnie oczekują pracodawcy i czego szukają w CV pracownicy działów HR. Dowiemy się, jak w czasie pandemii i pracy on-line wygląda pozyskiwanie nowych pracowników. Podyskutujemy o tym, czy w procesie rekrutacji, a potem w pracy najważniejsze jest doświadczenie i wykształcenie czy raczej kompetencje miękkie. Będziemy zastanawiać się jak dalekie mogą być zmiany w zakresie rekrutacji i selekcji kandydatów i czy pracowników HR zastąpią roboty?

Ekspertkami z zakresu rekrutacji będą:

Emilia Komudzińska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS, trener umiejętności psychospołecznych, aktualnie w trakcie specjalizacji w zakresie doradztwa zawodowego i job-coachingu. Posiada 8-letnie doświadczenie w pracy agencjach rekrutacyjnych, a łącznie 13-letnie doświadczenie biznesowe obejmujące także stanowiska sprzedażowe. Przeprowadziła setki procesów rekrutacyjnych dla firm z różnych branż (prawnej, FMCG, logistycznej, rolniczej, produkcyjnej, bankowej itp.). Od 5-ciu lat specjalizuję się w rekrutacjach dla branży IT, głównie dla firm ubezpieczeniowych i konsultingowych.

Magdalena Mierzwa – HRowiec z 10 letnim stażem, pracowała w działach HR w firmach takich jak Samsung, First Data, obecnie w Stock Polska. Brała udział w procesach rekrutacji oraz zatrudnienia na stanowiska m.in. do działów marketingu oraz sprzedaży. Towarzyszy pracownikom i managerom w całym cyklu życia pracownika, koordynuje procesami komunikacji wewnętrznej, organizuje szkolenia dla pracowników i managerów. Obecnie studiuje Job-Coaching na SWPS.

Joanna Rzadkowolska-Szechińska – certyfikowany coach akredytacji ICC, czynny headhunter, rekruter, asesor AC/DC i doradca kariery. Od 20 lat przywraca miarowy oddech ludziom, którzy znaleźli się na zawodowym zakręcie i towarzyszy w rozwoju zawodowym. Ekspert w dziedzinie rozwoju indywidualnego i organizacyjnego. Realizator +1000 projektów rekrutacyjnych prowadzonych na stanowiska board, board-1 dla różnych branż. W procesach rekrutacyjnych stosuje metody tj. wywiady behawioralne, badania Assessment & Development Center, testy psychometryczne, research, screening i in. Co-founder firmy Job Hunters, wspierającej kandydatów na rynku pracy. Wolontariusz kryzysowego procesu coachingowego ICC, dedykowanego medykom w związku z pandemią CoVid-19. Aktualnie studentka studiów podyplomowych Job-Coaching na SWPS. Pasjonuje się psychologią ludzkich zachowań, codzienną praktyką jogi, zdrowym stylem życia i zieloną herbatą. Wyróżnia ją prostota w przekazie, pozytywne nastawienie do świata i zaraźliwy uśmiech.

Zdjęcia prelegentek: Emilii Komudzińskiej, Magdaleny Mierzwy, Joanny Rzadkowolskiej-Szechińskiej

Moderatorkami spotkania będą doradczynie zawodowe Katarzyna Burda-Kosałka i Urszula Stachowiak.

Zapisy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą portalu evenea – link

Link do platformy zoom.pl, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania, otrzymają Państwo na adres mailowy podany przy rejestracji, co najmniej dzień przed planowaną datą spotkania, w innym przypadku prosimy o kontakt na informacja@centrumtalentow.pl

Zobacz pełną ofertę wydarzeń organizowanych przez Centrum w najbliższym czasie!

Data: 15 kwietnia, 2021 Wyświetlenia: 354