Pomorski Dzień Przedsiębiorczości 2019, czyli “Współpraca się opłaca” z CRT!

W ramach Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości Centrum Rozwoju Talentów przygotowało coś specjalnego! 20 listopada zmienimy się w przestrzeń przyjazną młodym przedsiębiorcom, którzy wezmą udział w projekcie warsztatowym Współpraca się opłaca!

Na czym polega projekt

Trzydziestu początkujących designerów weźmie udział w symulacji funkcjonowania atelier mody. Młodzież zmierzy się z zadaniami wymagającymi od nich twórczego i biznesowego podejścia.  Na początku, przy pomocy krótkiego warsztatu, zostaną wprowadzeni w tematykę przedsiębiorczości, a następnie w tajniki projektowania i szycia. Będzie to wstęp do najważniejszej części projektu, czyli pracy koncepcyjnej i twórczej. Uczestnicy będą musieli nie tylko stworzyć produkt, ale również mieć pomysł, jak wprowadzić go na rynek. Ich zadaniem będzie przekonanie potencjalnego klienta, że to ich produkt jest najlepszy i warto w niego zainwestować!

Partnerem biznesowym wydarzenia jest firma MODERN, czyli gdańskie atelier mody z długoletnią tradycją.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019

To tydzień trwający od 18 do 24 listopada 2019 r., w którym odbywa się szereg innych wydarzeń. Możesz zapoznać się z nimi na stronach:

Grafik promocyjna Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Biznes bez Barier

Data: 18 listopada, 2019 Wyświetlenia: 402