Ogłaszamy konkurs!

Czy zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądała Wasza przyszłość na rynku pracy i czego będzie od Was oczekiwał przyszły pracodawca? Jakie kwalifikacje zawodowe i kompetencje będą kluczowe na rynku pracy za kilka, kilkanaście lat? Czy myśleliście o tym, w którym kierunku rozwiną się współczesne branże i czy pojawią się nowe zawody? Jeśli tak, to jakie? Czy możliwe, że w przyszłości ludzi całkowicie zastąpią roboty? Co wtedy? Zastanówcie się i pokażcie nam jak, według Was, będzie wyglądał rynek pracy w przyszłości!

Podzielcie się z nami swoimi pomysłami i weźcie udział w konkursie organizowanym przez Centrum Rozwoju Talentów! Wystarczy, że w dowolnej formie odpowiecie na pytanie „Kim będę w przyszłości”? Pokażcie nam jak zmieni się rynek pracy jakie będą nowe zawody i czym powinien wyróżniać się pracownik przyszłości. Niech nic Was nie ogranicza jesteśmy otwarci na Waszą kreatywność. Technika pozostaje dowolna, co oznacza, że możecie przedstawić pracę malarską, graficzną, zrobić komiks, animację lub cokolwiek innego, co dobrze odda tematykę przyszłości na rynku pracy.

 

Niezbędne informacje

Dla kogo: konkurs kierujemy do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej.

Zadanie konkursowe: zadanie polega na wykonaniu pracy w obszarze tematu konkursowego – The jobs of the future. Kim będę w przyszłości? Forma pracy na charakter dowolny (np. praca malarska, grafika komputerowa, rzeźba, animacja, komiks, plakat, zdjęcie, tekst) – szczegółowe wytyczne określa regulamin KLIK

Terminy: termin nadsyłania prac mija 31 grudnia 2018 roku, wyniki konkursu podamy do dnia 7 stycznia 2019.

Jak dostarczyć nam pracę: O zakwalifikowaniu pracy w konkursie decyduje data jej dostarczenia wraz z formularzem zgłoszeniowym – mailem na adres katarzyna.stasiewicz@centrumtalentow.pl, osobiście lub przesyłką pocztową na adres Katarzyna Stasiewicz Centrum Rozwoju Talentów, Olivia Business Centre, Budynek Olivia Six ul. Grunwaldzka 472d, 80-308 Gdańsk. W przypadku wysyłki elektronicznej wymagane jest dołączenie skanu formularza zgłoszeniowego.

Nagrody: chcemy nagrodzić zarówno uczestników konkursu, jak i szkoły, do których chodzą! Dlatego przygotowaliśmy podwójne pakiety. Nagrody zostaną wręczone podczas gali w ramach obchodów Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia, 24 stycznia 2019 roku. Podczas gali odbędzie się także prezentacja nagrodzonych prac.

 

Zapoznaj się z regulaminem konkursu oraz formularzem zgłoszeniowym. Możesz pobrać je TUTAJ

Z przyjemnością informujemy, że patronat nad konkursem objęli Pracodawcy Pomorza oraz Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Data: 27 listopada, 2018 Wyświetlenia: 1479