Odkryj swoje talenty na Akademickich Targach Pracy!

Czy wiesz co sprawia, że jesteś wyjątkowy? Czy potrafisz nazwać swoje mocne strony? Czy znasz siebie na tyle, aby powiedzieć jakie masz talenty? A może wydaje Ci się, że nie masz żadnych?

Instytut Gallupa od wielu lat prowadzi badania na temat talentów, w kontekście osiągania zawodowej doskonałości. W wyniku wielu analiz, Marcus Buckingham i Donald O. Clifton, stworzyli listę 34 neuronalnych wzorców, które posiada każdy, w wielu  różnych konfiguracjach. Spośród nich, wyróżnić można pięć, dominujących talentów (każdy je ma!), które bada się za pomocą testu Clifton Strengths (StrengthsFinder).

Talent jest naturalnym, powtarzającym się wzorcem myślenia, odczuwania i działania. Najsilniejsze talenty (Top 5) danej osoby, mają największy wpływ na jej życie. Warto je więc odkryć! Taką możliwość daje Centrum Rozwoju Talentów. Na Akademickie Targi Pracy, organizowane na Uniwersytecie Gdańskim 23 października, pracownicy Centrum przygotowali pewną łamigłówkętrzech zwycięzców otrzyma darmowy voucher na wykonanie testu Gallupa wraz z raportem w języku polskim.

Zapraszamy do stoiska CRT. Czekamy 23 października, w godzinach 9:00-16:00. Studencie, im wcześniej do nas przyjdziesz, tym większą masz szanse na wygraną!

Oczywiście, nasz konkurs to nie wszystko. Przyjdź i porozmawiaj z doświadczonymi doradczyniami zawodowymi na temat swojej kariery zawodowej. To dobra okazja do umówienia się na indywidualne spotkanie w Centrum lub poznanie naszej oferty warsztatów, przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Możesz taż zgarnąć kilka fajnych gadżetów :)

 

Sprawdź też co słychać na naszym Facebooku KLIK

Data: 19 października, 2018 Wyświetlenia: 490