Poznaj nasz zespół

Poznaj zespół CRT! Sprawdź czym się zajmujemy, jakie mamy kwalifikacje oraz mocne strony.
Kariona Chamier-Ciemińska
Kariona Chamier-Ciemińska
Kierownik Centrum Rozwoju Talentów,
Magdalena Jurczyńska
Magdalena Jurczyńska
Zastępca Kierownika Centrum Rozwoju Talentów,
Anna Domagalska
Anna Domagalska
Doradca Zawodowy,
Monika Artowska-Janowska
Monika Artowska-Janowska
Informacja i promocja,
Kariona Chamier-Ciemińska

Kierownik Centrum Rozwoju Talentów, absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pedagog, licencjonowany doradca zawodowy, coach. Wieloletni pracownik Gdańskiego Urzędu Pracy. Posiada certyfikat kompetencji trenerskich, uprawnienia do wykonywania testów predyspozycji zawodowych. Ukończyła rekrutację i selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego oraz szkolenie z Zarządzania Sobą i Swoimi Talentami. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, autoprezentacji, sztuki motywacji i zarządzania zmianą. W prowadzeniu szkoleń wykorzystuje neuropedagogikę. Współpracowała przy wielu projektach szkoleniowo – doradczych m.in. w zakresie badania predyspozycji zawodowych studentów i absolwentów. Najbardziej ceni sobie naukę płynącą ze spotkań z innymi ludźmi.

Talenty: uczenie się, maksymalista, bliskość, elastyczność, odkrywczość.

Magdalena Jurczyńska

Zastępca Kierownika Centrum Rozwoju Talentów. Wieloletni pracownik Gdańskiego Urzędu Pracy. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Orientacji i Poradnictwa Edukacyjno  – Zawodowego, a także Rekrutację i Selekcję na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 16-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz wieloletnią fachowość w zakresie europejskiego rynku pracy. Uczestniczyła w licznych szkoleniach  i kursach udoskonalających warsztat zawodowy. Specjalista w zakresie preselekcji kandydatów do pracy. Swobodnie porusza się w tematach związanych z rynkiem pracy.

Talenty: empatia, zgodność, bliskość, rozwijanie innych, odpowiedzialność.

Anna Domagalska

Psycholog, coach, licencjonowany doradca zawodowy i trener rozwoju osobistego. Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, studia podyplomowe z doradztwa zawodowego i zarządzania zasobami ludzkimi, a także Akademie Coachingu. Odbyła również szkolenie Rekrutacja i selekcja na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jest specjalistką ds. rekrutacji metodą Assessment Center, certyfikowanym praktykiem metody Kids Skills -Dam radę! i metody Jestem z Ciebie dumny oraz Mindfulness- sztuka uważności. Odbyła trening Nonviolent Communication- Porozumienie bez przemocy( NVC I). Ukończyła II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie w procesie certyfikacji.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy interwencyjnej i terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 

Talenty: strateg, odkrywanie, osiąganie, komunikacja, maksymalista

Monika Artowska-Janowska

W Centrum odpowiada za informację, promocję i marketing. Ukończyła Pedagogikę resocjalizacyjną oraz Zarządzanie Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Gdańskim. W obszarze jej zainteresowań są zarówno działania marketingowe, jak i HR-owe, co zamyka w pojęciu skutecznego employer brandingu. Zestawienie jej TOP 5 talentów powoduje, że do każdego problemu podchodzi indywidualnie i rozpracowuje go do końca.

Talenty: intelekt, indywidualizacja, odkrywczość, rozwaga, bliskość