Czym jest Centrum

Pomożemy Ci odkryć i lepiej wykorzystać Twoje mocne strony!

Centrum Rozwoju Talentów jest nowoczesnym, gościnnym i przyjaznym miejscem dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Naszym priorytetem jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Myślimy, mówimy i działamy zaglądając w przyszłość. Tworzymy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Poprzez grywalizację, a także ciekawe, nieszablonowe, a przede wszystkim rozwijające zajęcia pomożemy Ci w odkrywaniu potencjału, czyli Twoich mocnych stron.

Wspólnie z Tobą zrealizujemy strategię zarządzania talentami. Znając swoje talenty, będziesz w stanie dokonywać właściwych wyborów i efektywnie projektować swoją przyszłość zawodową.

W Centrum pomożemy Ci w przygotowaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych. Nauczysz się tworzyć wartościowe CV, które podkreśli Twoje mocne strony i umiejętności.

Pamiętaj, że w CRT każdy jest zwycięzcą. Nie tylko nauczysz się nowych rzeczy, poznasz cenionych ekspertów, ale przede wszystkim z sukcesem zaprojektujesz swoją przyszłość zawodową.

Jak talenty działają w praktyce?

Talenty są Twoimi wewnętrznymi, naturalnymi powtarzającymi się wzorcami myślenia, odczuwania i postępowania. Dzięki rozpoznaniu swoich dominujących talentów będziesz świadomie kształtować, rozwijać i wykorzystywać swoje mocne strony.

Uzyskasz dokładnie takie rezultaty jakie chcesz dzięki:

  • określeniu Twojej formuły talentów;
  • treningowi mocnych stron;
  • dostępowi do porad zawodowych i rozmów coachingowych;
  • warsztatów prowadzonych metodami kreatywnymi;
  • dostarczaniu kompleksowej informacji o zawodach, rynku pracy i wymaganiach pracodawców;
  • zapewnieniu stałego dostępu do wiedzy i materiałów;
  • pomocy udzielanej przez specjalistów od rynku pracy;
  • nowoczesnej przykuwającej uwagę przestrzeni wyzwalającej chęć do zmiany.