Miesiąc ze specjalistami – edycja listopadowa

Pamiętacie jeszcze o naszym cyklu warsztatów Miesiąc ze specjalistami? Wracamy już w listopadzie, po przerwie spowodowanej wieloma innymi, organizowanymi dla Was, wydarzeniami. Na ten miesiąc zaplanowaliśmy dwa spotkania.

📆 28 listopada
▶️ 12:00 – 16:00

Mój portret to warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się patrzeć z innej perspektywy. Podczas spotkania, dowiesz się jak rozwijać swoje pasje i wykorzystywać je w życiu zawodowym, otworzysz się na kreatywne rozwiązania i twórcze myślenie. Warsztat poprowadzi Ryszard Kowalewski – malarz, prezes gdańskiego okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków. Swoje prace prezentuje przede wszystkim na wystawach indywidualnych, bierze także udział w prezentacjach zbiorowych w kraju i za granicą. Drugą pasją artysty jest wspinaczka wysokogórska, która ma także odzwierciedlenie w jego sztuce – maluje górskie krajobrazy i portrety „ludzi z gór”.

 

📆 30 listopada
▶️ 12:00 – 15:30

Kreatywny sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą jest dedykowane Tobie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak emocje wpływają na proces skutecznej komunikacji. Uczestnicy będą mieli szansę zbudować postawę autentyczności i szczerości, która pomoże im w kontaktach z potencjalnym pracodawcą. Warsztat poprowadzi Karolina Honchera – aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Gra m.in. w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze.

Pamiętajcie – wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne.

Z powodu dużego zainteresowania wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. Zapisu można dokonać przez nasz kalendarz KLIK

Data: 15 listopada, 2018 Wyświetlenia: 602