Miesiąc ze specjalistą – maj

📆 13 maja
▶️ 12:00 – 16:00

Techniki aktorskie – drama, czyli kreatywny sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą to warsztaty prowadzone przez aktorkę filmową i teatralną – Karolinę Honcherę. Wybierz je, jeśli chcesz dowiedzieć się jak emocje wpływają na proces skutecznej komunikacji. Na warsztatach stworzysz postawę autentyczności i szczerości, która pomoże Ci w kontaktach z potencjalnym pracodawcą.

📆 14 maja
▶️ 09:00 – 12:00

Nowoczesne sposoby rekrutacji to spotkanie dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny krok po kroku. Potrzebujesz wsparcia w zakresie związanym z procesem rekrutacyjnym? Porozmawiaj z Agatą Grynią z Alexander Mann Solutions – firmy, zajmującej się rekrutacją pracowników na całym świecie. Spieszcie się, liczba miejsc na tym warsztacie jest mocno ograniczona!

 

📆 16 maja
▶️ 12:00 – 16:00

Relaksacja sztuką – jak wyrażać emocje za pomocą technik malarskich  to propozycja dla Ciebie, jeśli czujesz, że musisz odpocząć, zlikwidować stres oraz masz ochotę w miłym i kameralnym gronie zgłębić tajniki sztuki (nie wymagamy talentu plastycznego!) :) Warsztaty poprowadzi artysta Ryszard Kowalewski.

 

📆 17 maja
▶️ 12:00 – 15:30

Pomorski rynek pracy to spotkanie dla Ciebie, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w obszarze rynku pracy. Interesuje Cię długofalowe planowanie kariery, obszary rozwoju regionu oraz prognozy dotyczące naszego rynku pracy? Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzi Marcin Grzegory – zastępca dyrektora Invest in Pomerania – firmy, która pomaga inwestorom realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu.

 

Pamiętajcie – wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl, przez KALENDARZ lub naszego FACEBOOKA.

 

Data: 29 kwietnia, 2019 Wyświetlenia: 707