Motywacja ma moc, czyli lutowe warsztaty dla dorosłych

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w lutym. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce. Hasło w tym miesiącu: Motywacja ma moc!

 

Wizaż – atrakcyjny wygląd, lepsze samopoczucie

📆 19 lutego, 12:00 – 16:00

to warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat tego, jak dobrze wyglądać zarówno w sytuacjach biznesowych, jak i na co dzień . Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie kolorów, doboru makijażu i fryzury. Warsztaty poprowadzi stylistka Hanna Duda-Zacharewicz.

Hanna Duda-Zacharewicz – stylistka, wizażystka, a także charakteryzatorka filmowa i telewizyjna. Jej wieloletnie doświadczenie to między innymi: festiwale sopockie, Wybory Miss Polonia w Operze Leśnej, filmy i spektakle teatralne.  Autorka i prowadząca cykl dla kobiet ,,Kino na obcasach” sieci kin Multikino w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Autorka artykułów poświęconych stylizacji publikowanych m.in. w “Dzienniku Bałtyckim”, „W dobrym stylu”, „Echo Miasta”, magazynie „Prestiż”. Ponadto, stylistka w galerii handlowej Klif oraz wykładowczyni w Beauty Art. w Gdańsku.

 

Drama – sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą

📆 21 lutego, 12:00 – 15:30

to warsztaty, podczas których dowiesz się, jaka jest rola emocji w procesie skutecznej komunikacji oraz zbudujesz autentyczną i otwartą postawę. Ponadto nauczysz się, jak prezentować się w sytuacjach biznesowych oraz co zrobić, aby było to  łatwiejsze. Warsztaty poprowadzi aktorka Karolina Honchera.

Karolina Honchera – absolwentka wrocławskiego PWST Wydziału Lalkarskiego. Po studiach występowała w Teatrze Miejskim Miniatura, Teatrze im. Stefana Juracza w Olsztynie oraz Lubuskim Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. W swoim dorobku ma blisko 30 ról teatralnych. Obecnie prowadzi szkolenia z autoprezentacji dla dorosłych oraz warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

 

D N A  motywacji

📆 24 lutego, 15:00 – 18:00

Każdy z nas ma inne cele, potrzeby, oczekiwania oraz wartości. Dlatego każdego z nas motywuje coś innego. Jeżeli chcesz poznać swój indywidualny kod motywacji oraz otrzymać wskazówki, jak zarządzać sobą, skutecznie działać i osiągać cele – to te warsztaty z pewnością są właśnie dla Ciebie! Warsztaty poprowadzi Agata Jakowlew-Dąbrowska – doradca zawodowy w CRT.

Agata Jakowlew-Dąbrowska – doradca zawodowy, psycholog, trener rozwoju osobistego z 12- letnim doświadczeniem. Z wykształcenia psycholog i menadżer personalny. Ukończyła szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu rekrutacji, selekcji, coachingu i doradztwa zawodowego. Zajmuje się przede wszystkim doradztwem zawodowym i wsparciem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z klientem w zakresie diagnozowania potencjału kompetencyjnego, badania potrzeb szkoleniowych, autoprezentacji, sztuki motywacji i zarządzania zmianą.

 

Jak się zapisać?

krok 1: zaloguj się lub stwórz konto – KLIK

krok 2: znajdź wydarzenie w kalendarzu i zapisz się – KLIK

Data: 08 lutego, 2020 Wyświetlenia: 872