Kwietniowe warsztaty dla dorosłych – Miesiąc ze specjalistą

📆 8 kwietnia
▶️ 12:00 – 16:00

Jak Cię widzą tak Cię piszą to warsztat prowadzony przez specjalistkę ds. wizerunku – Hannę Dudę-Zacharewicz. Wybierz go, jeśli: chcesz zgłębić tajniki makijażu i dobrego wyglądu na każdy dzień, czujesz, że musisz odnaleźć własny styl, ale nie do końca wiesz jak to zrobić, zależy Ci na zbudowaniu poczucia pewności siebie w sytuacjach zawodowych.

📆 11 kwietnia
▶️ 9:00 – 13:00

Pomorski rynek pracy jest dedykowany Tobie, jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat współczesnego rynku pracy oraz źródeł informacji istotnych dla realizacji celów zawodowych. Nasz specjalista – Damian Orzeł z Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, opowie o problemach obecnego rynku pracy, a także wskaże zapotrzebowanie na pracowników, zarówno w ujęciu regionalnym, jak i ogólnokrajowym.

 

📆 15 kwietnia
▶️ 9:00-12:00

BRAK MIEJSC! Nowoczesne sposoby rekrutacjito spotkanie dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny krok po kroku. Potrzebujesz wsparcia w zakresie związanym z procesem rekrutacyjnym? Porozmawiaj z Agatą Grynią z Alexander Mann Solutions – firmy, zajmującej się rekrutacją pracowników na całym świecie. Spieszcie się, liczba miejsc na tym warsztacie jest mocno ograniczona!

 

Pamiętajcie – wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl, przez KALENDARZ lub naszego FACEBOOKA.

Data: 01 kwietnia, 2019 Wyświetlenia: 583