Daj się zrekrutować! – styczniowe warsztaty dla dorosłych

Zapoznaj się z ofertą warsztatów dla dorosłych na styczeń. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce. Daj się zrekrutować!

TalentRoom

📆 16 stycznia, 15:30 – 17:30

To oparta o popularne escape roomy grywalizacja jako element rekrutacji. Wraz z innymi uczestnikami zostaniesz poddany próbie – będziecie musieli rozwiązać szereg zagadek, co umożliwi wam wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia. Po wszystkim nastąpi omówienie tego, co działo się w środku. Otrzymasz feedback, dzięki któremu poznasz swoje mocne i słabe strony. Dowiesz się, które kompetencje są kluczowe pod kątem rynku pracy, jak radzisz sobie ze stresem i jaką rolę w zespole przyjmujesz.

Warsztaty poprowadzi doradczyni – Anna Kwiecińska

Zapisz się – KLIK

Profesjonalne CV

📆 28 stycznia, 16:00 – 18:00

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Zastanawiasz się, jak powinno wyglądać profesjonalne CV? To warsztaty właśnie dla Ciebie! Podczas spotkania dowiesz się, jakie są obowiązujące trendy – jakie informacje powinny znaleźć się w Twoich dokumentach, a jakie absolutnie nie! Dowiesz się jakiej czcionki, kolorów, szablonów dobrze jest użyć, żeby CV było interesujące dla potencjalnego pracodawcy lub pracownika HR. Podczas trwających dwugodzinnych warsztatów dostaniesz konkretne wskazówki. Efektem spotkania ma być Twoje profesjonalne CV! (Mniej przy sobie swoje aktualne CV, dzięki czemu nie będziemy tracić czasu na przypominanie dat czy nazw pracodawców)

Warsztaty poprowadzi doradczyni – Urszula Stachowiak

Zapisz się – KLIK

Interview to success – rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim

📆 29 stycznia, 16:00 – 18:00

To warsztaty, podczas których przygotujesz się do rozmowy o pracę w języku angielskim. Poznasz różnice oraz niezbędne zwroty, dzięki którym zbudujesz swoją wiarygodność. Wskażemy na co zwrócić uwagę i czego unikać. Dowiesz się więcej o technikach, które pozwolą mówić Ci składnie i zrozumiale. Przećwiczysz odpowiedzi na często zadawane pytania. Po spotkaniu będziesz miał możliwość umówienia się na indywidualną konsultację ze specjalistą, podczas której wspólnie dokonacie symulacji rozmowy rekrutacyjnej na wybrane stanowisko.

Warsztaty poprowadzi  doradczyni – Anna Kociuba

Zapisz się – KLIK

 

Kreuj własny rozwój i poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym

📆 30 stycznia, 14:30 – 17:30

To warsztaty podczas których zidentyfikujesz swoje kompetencje i mocne strony. Zdasz sobie sprawę z tego, jak postrzegają Cię inni i jaki wpływ masz na otoczenie. To pozwoli Ci na modyfikowanie Twojego zachowania. Zdobądź wiedzę na temat tego, jak stymulować własny potencjał!

Warsztaty poprowadzi  doradczyni – Beata Butkiewicz

Zapisz się – KLIK

 

Data: 07 stycznia, 2020 Wyświetlenia: 726