Chcielibyśmy pokazywać Twoją szkołę ponadpodstawową!

Centrum Rozwoju Talentów – jednostka Gdańskiego Urzędu Pracy, już od pięciu lat działa na rzecz odkrywania mocnych stron i talentów uczniów. Procesy doradcze oraz warsztaty zawodoznawcze cieszą się dużą popularnością. Od początku naszego istnienia, z konsultacji z doradcami skorzystało ponad 4200 uczniów. Ponadto zorganizowaliśmy warsztaty dla szkół, w których wzięło udział 16 700 osób.

Pomagamy ósmoklasistkom i ósmoklasistom

Naszym zadaniem jest pomoc ósmoklasistkom i ósmoklasistom w wyborze dalszej ścieżki kształcenia. Niezbędnym do tego narzędziem, jest przedstawienie oferty szkół ponadpodstawowych.W tym celu stworzyliśmy dostępny na naszej stronie interaktywny informator zawodowy, ale w aktualnej sytuacji, w której szkoły są niedostępne dla ósmoklasistów, chcielibyśmy pójść o krok dalej. Dlatego zwracamy się do Państwa – dyrektorów, nauczycieli, doradców zawodowych i uczniów – z prośbą o stworzenie krótkiego (3-5 minutowego) filmiku promującego szkołę, który miałby zawierać informacje na temat profili/zawodów, języków obcych, orientacyjnych progów punktowych i przestrzeni szkolnej (np. klasy, pracownie, hale sportowe) – tego, co w Waszej szkole atrakcyjne i wyjątkowe. Sposób przedstawienia zależy od Państwa.

W tym roku szkolnym wiele z działań promujących szkołę, takich jak dni otwarte, z dużym prawdopodobieństwem nie będzie mogło odbyć się w stacjonarnej formie. Dlatego nasza propozycja jest dodatkową formą promocji oraz wyjściem naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców. Filmiki te chcielibyśmy przedstawiać podczas spotkań i warsztatów z ósmoklasistami oraz ich rodzicami – a planujemy ich w najbliższym czasie sporo!

Kontakt

Prosimy o przesyłanie filmików na adres informacja@centrumtalentow.pl lub o kontakt mailowy lub telefoniczny – 58 500 56 30.

Mamy nadzieję na pozytywny odbiór naszej propozycji i czekamy z niecierpliwością!

Data: 18 lutego, 2021 Wyświetlenia: 266