Zapraszamy na kwietniową edycję warsztatów z cyklu "Miesiąc ze specjalistą". Wszystkie spotkania odbędą się w formie online. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!
Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na trzeci z cyklu panel z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie. Podczas cyklu poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy -  z drugiej strony - może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.
Pracujesz pod presją zadań i czasu? Chcesz skuteczniej radzić sobie ze stresem? Trening antystresowy to warsztaty, dzięki którym będziesz mógł efektywniej zarządzać swoimi reakcjami, zwiększysz kontrole nad emocjami i zrozumiesz mechanizm powstawania stresu. Dowiesz się, jakie są pozytywne, a jakie negatywne aspekty jego występowania. Dodatkowo poznasz oraz przećwiczysz techniki relaksacyjne, które będziesz mógł wykorzystać w swoim codziennym życiu.
Chciałbyś poznać swoje talenty i nad nimi popracować? Weź udział w Zatoce talentów - odkryj swój potencjał i wykorzystaj go do rozwoju osobistego i zawodowego! Całość prowadzona jest w oparciu o teorię CliftonStrengths, szerzej znaną jako teoria talentów Gallupa. Będąc uczestnikiem warsztatów poznasz 34 talenty oraz  spróbujesz odkryć i zrozumieć swoje Top 5!
Szanowni Państwo, cały czas jesteśmy dla Was otwarci - prowadzimy konsultację oraz warsztaty. Jednak od tego tygodnia, ze względu na sytuację epidemiczną, pracujemy w systemie hybrydowym. W związku z tym zachęcamy Was do wybierania wizyt w formie online. Wówczas mamy większą pewność, że będziemy mogli ją zrealizować bezproblemowo. Jednocześnie gwarantujemy, że zakres wizyty jest taki sam, jak w przypadku konsultacji stacjonarnej. Informujemy jednocześnie, że w przypadku wyboru formy stacjonarnej, istnieje możliwość, że nie będzie możliwości jej realizacji. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo, aby ustalić szczegóły. Rezerwacji można dokonać w zakładce Wizyty Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Zadbajmy wspólnie o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Zespół Centrum Rozwoju Talentów
Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości. Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start.
Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z cyklu "Miesiąc ze specjalistą". Wszystkie spotkania odbędą się w formie online. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!
Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na drugi z cyklu panel z ekspertem na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie. Podczas cyklu poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy -  z drugiej strony - może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.