Październikowe warsztaty ze specjalistą
Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc mocno ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!
Warsztaty dla uczniów – rok szkolny 2020/2021
W tym roku szkolnym zrealizowanie oferty warsztatów jest dla nas dużo trudniejsze niż dotychczas, ale mamy nadzieję, że możliwe! Dlatego przygotowaliśmy po dwie propozycje dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Skupiamy się na uczniach ostatnich klas - to oni mają najmniej czasu na zaplanowanie swojej dalszej ścieżki edukacyjnej i właśnie dlatego są dla nas priorytetem.
Umów się z doradcą na indywidualną konsultację
Potrzebujesz konsultacji doradcy zawodowego? Możesz umówić wizytę stacjonarną w Centrum Rozwoju Talentów. Dodatkowo mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Teraz, aby przejść indywidualny proces doradczy, nie musisz wychodzić z domu. Możesz skorzystać z naszej usługi online!

Jak umówić się na wizytę

Znajdź i zarezerwuj dogodny termin dostępny w naszym kalendarzu w zakładce "Wizyty". Jeżeli jesteś zainteresowany wizytą online poinformuj nas o tym mailowo na informacja@centrumtalentow.pl.

Masz jakieś pytania?

Napisz na informacja@centrumtalentow.pl lub zadzwoń - 58 500 56 30. Więcej informacji o indywidualnym procesie doradczym znajdziesz w artykule Umów się na spotkanie z naszym doradcą.
Centrum Rozwoju Talentów wraca do pracy i szuka swoich Ambasadorów!
Po blisko półrocznej przerwie spowodowanej trwającą epidemią wznawiamy swoją działalność i efektownie rozpoczynamy nowy rok szkolny. Wraz z początkiem września ruszamy nie tylko z dobrze już znanymi spotkaniami z doświadczonymi ekspertami rynku pracy, ale i z nowym programem - Ambasador Talentów. Jest on kierowany do szkolnych doradców zawodowych oraz uczniów gdańskich szkół, którzy w sposób świadomy chcą dokonywać przyszłych wyborów edukacyjno-zawodowych.
Wracamy do pracy! Czyli wrześniowe warsztaty dla dorosłych
Po długiej przerwie nareszcie możemy wrócić do naszych działań! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie we wrześniu. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce.
Zbudujmy Ambasadę Talentów w Twojej szkole! – program ambasadorski CRT
Centrum Rozwoju Talentów z wielką przyjemnością zapowiada start nowego projektu! Ambasador Talentów to program ambasadorski pod hasłem bliżej Was, bliżej uczniów. Jest formą współpracy pomiędzy Centrum a środowiskiem szkolnych doradców zawodowych w Gdańsku - tych, którzy razem z nami chcieliby budować wizerunek doradztwa zawodowego jako nowoczesnej i potrzebnej formy wsparcia w szkołach.
Wygoogluj siebie – zadbaj o wizerunek w sieci
Wyobraź sobie, że wpada Ci w ręce ogłoszenie o pracę. Całkiem ciekawa oferta. Wymagania, zakres zadań, benefity pozapłacowe… wszystko wygląda interesująco. Co dalej? Firma. Wpisujesz w wyszukiwarce i… czytasz. Pewnie ma ona swoje oficjalne kanały informacji, gdzie wszystko wygląda całkiem dobrze. Ale przecież nie tylko o to chodzi, więc szukasz dalej. Znajdujesz rzeczy, które niekoniecznie firma chciałaby żebyś o niej wiedział. I dokładnie tak samo jest z Tobą!
Doradca zawodowy a rodzic i dziecko – moderator czy mediator?
Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej nie mają łatwego życia. Od początku roku szkolnego, czy tego chcą czy nie, są „bombardowani” przekonaniami, jak ważny to rok. Słyszą, że czekają ich trudne egzaminy i dobrze byłoby, gdyby od początku intensywnie się do nich przygotowywali. Nauczyciele, w dobrej wierze, chcą jak najlepiej przygotować swoich uczniów. Rodzice też zrobią wszystko, aby ułatwić ten trudny czas. Zapisują na dodatkowe lekcje czy korepetycje, żeby zapewnić „lepszy start w życie”. Wybór przyszłej szkoły może zadecydować o późniejszej ścieżce zawodowej, karierze i sukcesie w pracy.