To warsztaty podczas których dowiesz się, jak zbudować autentyczną i otwartą postawę podczas rozmowy kwalifikacyjnej online. Ponadto poznasz proste techniki aktorskie, które sprawią, że Twoja autoprezentacja będzie nieszablonowa i mniej stresująca. Tego jak robić dobre wrażenia, nauczysz się z doświadczoną i profesjonalną aktorką Karoliną Honcherą.
Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę
Centrum Rozwoju Talentów to unikatowe miejsce, stworzone w 2016 r. z inicjatywy Dyrektora Gdańskiego Urzędu Pracy - Rolanda Budnika. Z okazji 5-lecia działalności postanowiliśmy przygotować wyjątkową, jubileuszową konferencję online z Mistrzowskimi Talentami w roli głównej. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca 2021 r. w godz. 10:00-12:45.
Podobno jedyną pewną rzeczą na świecie jest zmiana, dlatego zapraszamy na trzeci z cyklu panel z ekspertami na temat transformacji VUCA, czyli o zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym świecie. Podczas cyklu poruszymy tematy związane z edukacją, rekrutacją oraz rynkiem pracy. Podejmiemy dyskusję na temat tego, czy ciągła zmienność musi być zawsze niekorzystna i wzbudzająca negatywne emocje, czy - z drugiej strony - może być pozytywnym wyzwaniem. Zastanowimy się, jak odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i jak dodatkowo obrócić ją na swoją korzyść.
Zapraszamy na majową edycję warsztatów z cyklu "Miesiąc ze specjalistą". Wszystkie spotkania odbędą się w formie online. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce!
Chciałbyś otworzyć własną firmę i nie wiesz, jak się do tego zabrać? Weź udział w webinarium Początkujący przedsiębiorca, czyli co powinieneś wiedzieć, zanim założysz własną firmę To spotkanie dla osób, które planują założyć własną firmę i przed podjęciem decyzji chcą rozwiać swoje wątpliwości. Poruszymy między innymi temat wyboru formy działalności (jednoosobowa a może spółka?), formy opodatkowania, prowadzenia dokumentacji rachunkowej. Ponadto podpowiemy, jakie instytucje będą nam pomocne i co z pieniędzmi na start.
Statystyki i rankingi szkół stanowią twarde źródło informacji dla kandydatów. Na ich podstawie możesz z łatwością porównać dostępne opcje i wykalkulować, która wydaje się najbardziej atrakcyjna. Prawda jest jednak taka, że to nie kalkulacje sprawią, że następne kilka lat twojego życia umożliwi ci zrealizowanie celów. Nie zapewnią ci też one dobrych wspomnień na lata. Co należy więc wziąć pod uwagę przy wyborze szkoły średniej?
Zapraszamy doradców zawodowych na spotkanie CV ucznia podczas, którego wymienimy się doświadczeniami, porozmawiamy o barierach i rozwiązaniach oraz wzajemnie się zainspirujemy. Tematem warsztatu będzie prowadzenie zajęć z tworzenia CV dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Podczas tych dwóch godzin będziemy wspólnie szukać sposobów na interesujące przekazanie wiedzy oraz zachęcenie młodzieży do aktywnego jej stosowania.