Talent w roli głównej – Monika Grzelak

Talent w roli głównej znowu w Centrum!

Już w najbliższy czwartek, 14 marca, w godzinach 11:00 – 12:30 odbędzie się wyjątkowe spotkanie! W ramach cyklu wydarzeń Talent w roli głównej, zapraszamy znane i cenione osoby, które dzielą się z nami doświadczeniami i swoją receptą na sukces. Tym razem naszym gościem będzie Monika Grzelak – choreografka, tancerka oraz instruktorka tańca, a także mówca motywacyjny i pedagożka. Spotkanie poprowadzi Agata Jakowlew-Dąbrowska – doradczyni zawodowa Centrum Rozwoju Talentów.

Podczas spotkania porozmawiamy o pasji, talencie i motywacji, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Gwarantujemy mile spędzony czas, możliwość zdobycia autografu oraz dużą dawkę tanecznej, pozytywnej energii! Do zobaczenia w Centrum!

Priorytetowym działaniem Centrum Rozwoju Talentów jest przygotowanie młodzieży oraz osób dorosłych do zarządzania karierą edukacyjno-zawodową. Pomagamy w budowaniu i odkrywaniu mocnych stron, wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły i możliwości. W pracy z młodzieżą skupiamy uwagę na motywacji, wartościach oraz pasji. Jestem przekonana, że spotkanie z naszym gościem będzie dla nas wszystkich inspirującym i wartościowym doświadczeniem – mówi Agata Jakowlew-Dąbrowska.

Więcej informacji o naszym gościu

Monika Grzelak, trener tańca, choreograf, Wicemistrzyni Świata w Mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w Salsie, pedagog, mówca motywacyjny. Od 2018 aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni, w którym gra w spektaklu “Gorączka Sobotniej Nocy”.

Założycielka Akademii Tańca i Ruchu DANCE AVENUE w Gdańsku, w której jako trener tańca prowadzi formacje taneczne. Występuje z nimi na największych festiwalach, pokazach, warsztatach tanecznych salsy w Polsce i na świecie między innymi w: Dubaju, Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Singapurze, Berlinie i Kanadzie. Prezentując własne choreografie i współpracuje przy różnych projektach tanecznych i choreograficznych.

Jako choreograf pracowała przy różnych produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Współpracowała z telewizją TVN przy realizacji programu „You Can Dance” w edycji polskiej i ukraińskiej oraz w programie „ Zaskocz mnie”;  telewizją POLSAT przy produkcji programów: „Fabryka Gwiazd”, „Zaskocz Bliskich”, „Randka z Nieznajomym” tworząc choreografie do poszczególnych odcinków programu. Współpracowała przy produkcji pierwszego polskiego filmu tanecznego „Kochaj i tańcz” współtworzyła choreografię do filmu oraz zagrała w nim rolę tancerki.

Jak zapisać się na spotkanie?

  • telefoniczne, pod numerem 58 500 56 30,
  • mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl

Tancerka Monika Grzelakźródło zdjęcia: www.monikagrzelak.com

Data: 11 marca, 2019 Wyświetlenia: 1138