Marzec ze specjalistami

📆 12 marca
▶️ 12:00 – 16:00

Pomorski rynek pracy – szanse i perspektywy to warsztat dla Ciebie, jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę w obszarze rynku pracy. Interesuje Cię długofalowe planowanie kariery oraz obszary rozwoju regionu i prognozy dotyczące naszego rynku pracy? Zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi Marcin Grzegory – zastępca dyrektora Invest in Pomerania, firmy, która pomaga inwestorom realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu.

📆 14 marca
▶️ 9:00 – 12:00

Współczesna rekrutacja od kulis jest dedykowane Tobie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacyjny krok po kroku. Potrzebujesz wsparcia w zakresie związanym z procesem rekrutacyjnym? Porozmawiaj z przedstawicielem Alexander Mann Solutions – firmy, zajmującej się rekrutacją pracowników na całym świecie. Spieszcie się, liczba miejsc na tym warsztacie jest mocno ograniczona!

 

📆 15 marca
▶️ 12:00-16:00

Drama – kreatywny sposób na otwarte i pewne prezentowanie się przed pracodawcą to spotkanie dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się jak emocje wpływają na proces skutecznej komunikacji. Na warsztacie stworzysz postawę autentyczności i szczerości, która pomoże Ci w kontaktach z potencjalnym pracodawcą. Warsztat poprowadzi Karolina Honchera – aktorka filmowa i teatralna.

 

Pamiętajcie – wszystkie nasze warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, pod nr: 58  500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl, przez KALENDARZ lub naszego FACEBOOKA.

Data: 06 marca, 2019 Wyświetlenia: 408